Srazy BMW E34 CZ/SK

Srazy BMW E34 CZ/SK

O nás

Myšlenka pořádat srazy pouze pro konkrétní model BMW pětkové řady mě napadla poté, co jsem sama začala vlastnit E34. Tento model, který se vyráběl v letech 1988 – 1996, mě velice nadchl. Dostala jsem svou první E34 v době, kdy jsem si dělala řidičák. Nebyla vůbec v dobrém stavu a než jsem si ji pořídila, chtěli ji nechat na náhradní díly. Tomu jsem učinila přítrž, jelikož jsem si ji zamilovala. Chtěla jsem si ji dát dokupy a jezdit, ale k tomu jsem potřebovala dost dílů, abych ji dala dohromady. Díky tomu jsem poznala i další nadšence a blázny do tohoto modelu, a že jich není málo.

Párkrát jsem narazila na nápady sejít se a udělat sraz, ale nikdy to nedopadlo, tak jsem se toho ujala a udělala první sraz. Nevěděla jsem ani co to obnáší, spíš to bylo testovací, abych věděla jestli to má smysl a mělo!

Psal se rok 2016 a na prvním sraze nás bylo 20 se stejnou diagnózou a to mě nakoplo, že to smysl má. První ročník srazu se pořádal v Autokempu Rozkoš u České Skalice, kde jsme našli skvěle zázemí a svůj vlastní prostor. A v tomto kempu sraz probíhá i nadále.

Další a další ročníky mě pouze utvrzovaly v tom pokračovat, vytvořili jsme v Česku a na Slovensku komunitu fajn lidí se stejnou zálibou.

Takže v tom pořádat srazy stále pokračuji, ale po šesti letech, kdy už se dost mezi sebou známe a chceme poznávat stále další a další nadšence do tohoto modelu, je potřeba to posunout zase o kus dál. Proto se snažím rok od roku sraz vylepšovat.

Z vlastních prostředků by to samozřejmě na této úrovni nešlo, proto bychom tímto chtěli poděkovat všem sponzorům, partnerům a přátelům. Pokud byste chtěli i vy naše srazy podpořit, tak nás neváhejte kontaktovat.

Tak se za námi přijeďte podívat a poznat stejné blázny, kterých je opravdu hodně.