Srazy BMW E34 CZ/SK

Srazy BMW E34 CZ/SK

III. SRAZ 2018

Třetí ročník srazu se konal ve dnech 17. – 19.8.2018 v našem oblíbeném kempu na Rozkoši u České Skalice.  

Letošní ročník se nás také sjelo na poměry vzdálenosti celkem dost, zhruba okolo těch čtyřiceti aut. Počasí nám jako každý rok velice přálo. Někteří přijeli již v pátek, a tak jsme měli možnost si pokecat a víc se poznat.

V sobotu po příjezdu a registraci každého účastníka srazu, probíhalo rozdávání hlasovacích lístků každému, kdo mohl hlasovat v kategoriích „leštěnka“ a „staříček“. Letos jsme vytvořili i kategorii „speciál“, do které patří auta jako M5, Alpina apod., protože v loňském ročníku se díky těmto „speciálům“ dostatečně neocenili klasické „leštěnky“.

Samozřejmě nesmí chybět ani soutěž v hodu pneumatikou v kategoriích žen a mužů. Pneumatikou velikosti 15″ házejí ženy a velikostí 17″ házejí muži.

Po celou dobu srazu probíhalo také i focení naším fotografem Jozefem.

III. ročník roku 2018 jsme pojali v jiném stylu, abychom tomu dodali něco navíc, něco co vás zabaví a budete moci něco prožít. Pomohl nám s tím náš kamarád a výborný jezdec v driftu Lukáš Bubeníček. Jeho „drifťák“ má srdce 540i V8 – M60B40. Vykouzlil nám všem úsměv na tvářích a to i samotnému majiteli kempu. Drift probíhal na příjezdovém parkovišti ke kempu, před hotelem Rozkoš. Tímto chceme poděkovat za takovou možnost panu Šnajdrovi a i hotelu Rozkoš, že jsme jim na pár hodin v sobotu zabrali parkoviště.

Po zábavě následovalo hodnocení a vyhlášení výsledků soutěží. Jednou ze zajímavostí je to, že jsme se rozhodli vyrábět si svoje trofeje, které jsou hezčí, kvalitnější a každý autíčkář to ocení více, než kdejaké plastové poháry.

Hod pneu ženy:

 1. Simča – 5,2m
 2. Enný – 5,0m
 3. Lůca – 4,8m

Hod pneu muži:

 1. Honza – 8,5m
 2. Petr – 7,6m
 3. Maty – 7,2m

Staříček:

 1. Ondra – 530i V8
 2. Bára – 530i V8
 3. Radek – 520i

Leštěnka:

 1. Kuba – 525i
 2. Martin – 540i
 3. Lukáš – 520i

Speciál:

 1. Martin – M5
 2. Luky – 540i
 3. Rendis – M5

Po vyhlášení všech výsledků soutěží a rozdání cen následovala spanilá jízda po okolí nedaleko Babiččina údolí. Spanilá jízda opět vedla přes Nové Město nad Metují, kde jsme letos zastavili pro krásné fotky s pozadím zámku. Je to úžasný pocit vidět ve zpětném zrcátku jen tyhle auta. To si vždycky užívám a mám husí kůži.

Tak ať se opět vidíme na dalším ročníku, s tak úžasnými lidmi a sponzory. Děkujeme.

Napsat komentář